Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Zkušební technik

Pracovní náplň

  • Dodržování civilních a vojenských leteckých předpisů, předpisů bezpečnosti práce a ostatních zákonných norem a nařízení včetně souvisejících organizačních směrnic společnosti použitelné pro pracovníky zkušebny letadel.
  • Příprava pozemních a letových zkoušek podle zadání zadavatelů zkoušek. Navrhování měřících metod, příprava a instalace měřících zařízení, jejich oživení, kalibrace a obsluha při realizaci pozemních a letových zkoušek – viz směrnice QS-830 v platném znění.
  • Vyhodnocování záznamů pořízených při jednotlivých zkouškách, tvorba zpráv a ostatní dokumentace z průběhu zkoušek– viz směrnice QS-830 v platném znění.
  • Spolupráce při zajišťování letového provozu, organizace pozemních a letových zkoušek letadel, jejich soustav a částí.
  • Plnění úkolů stanovených vedoucím zkušebny letadel v souladu s postupy uvedenými v Příručce zkušebny letadel, č. dok. QS-830 a Příručce pro projektování dle PART 21, č. dok. QS-800.
  • Jednání s dohlížecím úřadem pro civilní letectví a ostatními externími subjekty ve věcech sestavování programů, metodik a zpráv – viz směrnice QS-830 v platném znění.

Kvalifikační a jiné požadavky

  • VŠ/SŠ s technickým zaměřením
  • Praxe v oboru zkušebnictví minimálně 1 rok
  • Výhodou znalosti stavebních a provozních leteckých předpisů, znalosti z oblasti konstrukce letadel, aerodynamiky a mechaniky letu, měření mechanických a

elektrických systémů letadel, znalosti zásad provádění pevnostních statických,
dynamických a funkčních zkoušek

  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka – slovem i písmem, práce s technickou

literaturou, leteckými předpisy

  • Velmi dobrá znalost MS Office, orientace v CAD/CAM výkresové dokumentaci
  • Dobrý zdravotní stav (zkušenosti s létáním výhodou)
  • Flexibilita, schopnost improvizace, odolnost proti stresu

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
  • Odborná školení, možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Letecká 1008, 686 04  Kunovice-Kunovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika