Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Konstruktér

Náplň práce

  • Práce v leteckém průmyslu a k němu přidružené výrobě
  • Konstrukce a návrhy částí leteckého interiéru (AIRBUS)
  • Tvorba výkresové dokumentace

Kvalifikační požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Znalost Catia V5, SolidWorks, MS Office
  • Praxe není podmínkou
  • Základní znalost AJ
  • Technické myšlení, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
  • Odborná školení, možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Firemní benefity
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Možnosti osobního rozvoje
  • Špičkově vybavené CAD pracoviště

Informace o pozici

Místo pracoviště

Letecká 1008, 686 04  Kunovice-Kunovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika