Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Konstruktér

Náplň práce

• Práce v leteckém průmyslu a k němu přidružené výrobě
• Konstrukce a návrhy částí leteckého interiéru (AIRBUS)
• Tvorba výkresové dokumentace

Kvalifikační požadavky

• VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
• Znalost Catia V5, SolidWorks, MS Office
• Praxe není podmínkou
• Základní znalost AJ
• Technické myšlení, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

• Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
• Odborná školení, možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
• Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
• Firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Letecká 1008, 686 04  Kunovice-Kunovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika