Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Zámečník

Pracovní náplň

  • Čtení a používání technických a technologických podkladů
  • Zpracovávání jednoduchých náčrtků k doplnění technologického postupu

zámečnické práce

  • Ruční opracování strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním, ohýbáním
  • Vrtání a stružení otvorů, řezání závitů
  • Ošetřování a údržba letadel
  • Kontrola vlastní vykonané práce

Minimální požadavky

  • Vyučen v oboru
  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • Základní znalost ovládání PC (evidence práce apod.)
  • Schopnost práce v týmu
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost zodpovědnost
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci
  • Odborná školení, možnost se dále rozvíjet
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Firemní benefity

Nástup

  • Ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Letecká 1384, 686 04  Kunovice-Kunovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika