Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Konstrukce systémů

Pracovní náplň

  • Konstrukce a návrhy leteckých systémů a jejich částí
  • Spravování dokumentace v PLM systému
  • Tvorba výkresové dokumentace

Kvalifikační a jiné požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením na elektrické systémy
  • Znalost 3D CAD systémů, Catia V5 výhodou
  • Základní znalost AJ
  • Technické myšlení, samostatnost, flexibilita, schopnost práce v kolektivu

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci, účast na atraktivních vývojových projektech
  • Odborná školení, možnost dále se rozvíjet a vzdělávat
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Letecká 1008, 686 04  Kunovice-Kunovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika