Místo výkonu práce je Kunovice u Uherského Hradiště

Pracovník letové způsobilosti

Pracovní náplň

  • Zabezpečení styku s domácím i zahraničními leteckými úřady ve věcech

certifikace leteckých programů organizace

  • Výklad požadavků certifikačních specifikací a dalších stanovených požadavků a

spolupráce při stanovení interních postupů pro činnost projekční organizace

  • Další činnosti spadající do odpovědnosti Oddělení letové způsobilosti

Po ukončení výcvikového programu:

  • Řízení certifikačních aktivit konkrétního projektu
  • Samostatné činnosti při uplatňování privilegií projekční organizace
  • Aktivní účast na budování a udržování systému zabezpečení projekce v projekční

organizaci

Kvalifikační a jiné požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru, VŠ se zaměřením na letectví výhodou
  • Orientace v leteckých předpisech (EASA Část 21, CS-23, ASTM, atd.) výhodou
  • Základní znalost práce s MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni B1/B2
  • Orientace v technických výkresech a technické dokumentaci obecně
  • Zájem o letectví a schopnost neustále se zdokonalovat
  • Samostatnost a schopnost práce v týmu, flexibilita

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v oblasti letectví
  • Odborná školení/semináře, možnost se dále rozvíjet a vzdělávat
  • Možnost podílet se na vývoji, zkouškách a certifikaci nového letadla
  • Platové ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
  • Firemní benefity
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na pobočce v Brně

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kunovice, Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

EVEKTOR, spol. s r.o.

Kontakt

Pavla Severová
Letecká 1008
686 04  Kunovice-Kunovice
Česká republika